Pozývame mladých (nielen milovníkov kníh) vo veku 15 – 25 rokov pridať sa do Klubu mladých knihomoľov.

Ďalšie stretnutie v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, sa bude konať 20. marca 2024 o 15:30 hod. v knižnici na Letnej 28. V marci – mesiaci kníh, sme sa rozhodli prečítať si knihu o knihách. Ponuka je bohatá, od kníh s historickou témou, vojnovou tematikou, romantickou zápletkou, ale aj také, v ktorých môžete načrieť hlbšie do filozofických tém či dokonca v rámci fantasy alebo sci-fi žánru. Pre nás knihovníkov majú knihy o knihách či z prostredia knižnice a kníhkupectva zvláštne čaro a chceme toto nadšenie zdieľať aj s našimi mladými knihomoľmi. Na spoločnom stretnutí sa porozprávame o svojich čitateľských zážitkoch a vzájomne si predstavíme tipy na dobré knihy. Čakajú na vás aktivity a úlohy, pri ktorých sa spolu určite opäť zabavíme. Tešíme sa na spoločné stretnutie v príjemnom prostredí útulného knižničného zákutia, v ktorom radi privítame aj nových členov.