Požičiavanie e-kníh pre registrovaných čitateľov zdarma.

Ponúkame vám elektronické knihy, ktoré nájdete v našom on-line katalógu a po stiahnutí ich môžete čítať v smartphone, tablete.

Na základe našej zmluvy s portálom Palmknihy si môžete priamo z domu vypožičať e-knihy cez on-line katalóg našej knižnice. Výpožička e-knihy je na dobu 31 dní a nie je možné vrátiť ju skôr. Na 32. deň bude kniha z aplikácie automaticky vymazaná. Vypožičať si môžete naraz maximálne 3 tituly.

Postup pre čitateľov

Ako sa zapojiť do eVýpožičiek:

1. 1)      Registrujte sa v našej knižnici

2)      Stiahnite si zadarmo aplikáciu Palmknihy pre telefóny, tablety a čítačky so systémom Android alebo iOS.

3)      V aplikácii sa registrujte rovnakým e-mailom, ktorým ste registrovaný v knižnici

Ako si e-knihy vypožičať?

4)      Prihláste sa do on-line katalógu knižnice

5)      Kliknite na tlačidlo „Požičať e-knihu“ u vami vybraného titulu

Kde svoju e-knihu nájdete?

6)      Po vypožičaní nájdete e-knihu v aplikácii Palmknihy v sekcii „Moje e-knihy“ (za 31 dní sa eVýpožička sama vráti)