Pozývame mladých (nielen milovníkov kníh) vo veku 15 – 25 rokov pridať sa do Klubu mladých knihomoľov.

Ďalšie stretnutie v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, sa bude konať v stredu 16. októbra 2024 o 15.30 hod. v knižnici na Letnej 28. Na názore každého z členov nám záleží, a preto má každý možnosť vybrať pre skupinu žáner či tému, ktoré ho zaujímajú. Tak sme si na október spolu vybrali tému: horor. Na stretnutí sa porozprávame o knihách, po ktorých sme v rámci zadania siahli, podelíme sa o svoje čitateľské zážitky a predstavíme knižné tipy. Nezľaknite sa, napriek strašidelnej téme na vás čakajú aktivity a úlohy, pri ktorých sa spolu určite opäť zabavíme. Tešíme sa na spoločné stretnutie v príjemnom prostredí útulného knižničného zákutia. Toto ročné obdobie je ako stvorené na to, aby sa človek pod dekou s kávou, čajom či horúcou čokoládou zahĺbil do dobrej knihy. Radi medzi nami privítame všetkých aktívnych aj potenciálnych knihomoľov.