Strata hmotnosti a chudnutie

V dnešnej dobe sa zdravý životný štýl skloňuje v každom páde a sme z každej strany bombardovaní rôznymi „zaručenými radami“ ako na to. Aký je správny kľúč na to, aby sme boli zdraví a fit nám v sérii letných prednášok na rôzne témy z oblasti zdravého životného štýlu, ktoré sa budú konať v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, objasní tréner, výživový poradca a online tréner Juraj Ruman. Pozývame vás na prvé zo stretnutí na tému strata hmotnosti a chudnutie v utorok 6. júna o 16:30 hod. do knižnice na Letnej 28. Dozviete sa, čo je základom každého chudnutia, čo robiť a naopak, čoho sa pri diétach vyvarovať, ako sa zostavuje cvičebný plán a mnoho ďalších užitočných informácií. Ideálny čas na zmenu životného štýlu je práve teraz. Tešíme sa na vás.