Farbičkové slnko alebo O farbách
Farebný detský svet, plný fantázie je ten najkrajší, a preto ho budeme aj my rozvíjať na ďalšom stretnutí s našimi veselými a náučnými Rozšantenými písmenkami 17. mája 2023 o 16:00 hod. v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, v knižnici na Letnej 28.

Ďalšie z cyklických podujatí bude tentokrát o farbách, ktoré zafarbili dúhu. V literárnej zložke to bude hýriť farbami a, samozrejme, aj zaujímavými knihami. Pomocou veselých hier sa naučíme pomenovať a rozlišovať farby. A na záver si spoločne vytvoríme farebnú dúhovú pavučinu.
Projekt cyklu pravidelných podujatí určených na rozvoj čitateľskej gramotnosti s názvom „Rozšantené písmenka“ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom projektu.