Spišské kultúrne centrum a knižnica, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, vás srdečne pozýva na stretnutie „šikovných rúk“, na ktorom budeme vyrábať zimné a vianočné dekorácie predovšetkým s využitím ručného šitia, ale použijeme aj iné techniky.

Kurz sa uskutoční vo štvrtok 8. decembra 2022 o 16:00 v knižnici na Letnej 28. Skôr ako sa vrhnete do predvianočných príprav, nákupov a upratovania, príďte stráviť príjemný a kreatívny podvečer v útulnej predvianočnej atmosfére knižnice, s tou správnou predvianočnou náladou pri šálke horúcej čokolády.
Na výrobu vianočného škriatka/Mikuláša je potrebné si doniesť ponožku so zimným/vianočným motívom, ideálne hrubú. (Stačí jedna Môžete si priniesť aj iné vlastné materiály (filc, zvyšky látok, dekoračné drobnosti so zimnou a vianočnou tematikou, prípadne stužky, gombičky, rolničky a pod.), ale nie je to podmienkou. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov a účasť je bezplatná. Tešíme sa na spoločné stretnutie. Účasť je vhodné potvrdiť vopred e-mailom na: naucne@skcak.sk, prípadne na tel. čísle: 053/ 41 50 308.