Spišské kultúrne centrum a knižnica, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, vás pozýva na stretnutie „šikovných rúk“, na ktorom budeme vyrábať ručne šité látkové srdiečka a záložky do kníh. Kurz sa uskutoční v piatok 13. mája 2022 o 15:30 v knižnici na Letnej 28, na Úseku náučnej literatúry. Ak sa chcete kreatívne realizovať a pritom si oddýchnuť od každodenného zhonu, ste srdečne vítaní. Na stretnutie si môžete priniesť aj vlastné materiály (látky, čipky, stužky, gombičky…), ale nie je to podmienkou. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov a účasť je bezplatná. Tešíme sa na spoločné stretnutie. Účasť je vhodné potvrdiť vopred e-mailom na naucne@skcak.sk, prípadne na tel. čísle: 053/ 41 50 308.