Pozývame mladých (nielen milovníkov kníh) vo veku 15 – 25 rokov pridať sa do Klubu mladých knihomoľov.

Ďalšie stretnutie v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, sa bude konať 21. februára 2024 o 15:30 hod. v knižnici na Letnej 28. Tentoraz sme si ako tému stretnutia spolu vybrali históriu. Keďže v rámci tohto zadania môžu knihomoli (vrátane nás knihovníkov) siahnuť po knihách rôznych žánrov, určite nás čaká vzájomne obohacujúce stretnutie, na ktorom sa podelíme o svoje čitateľské skúsenosti a tipy na dobré knihy. Čakajú na vás aktivity a úlohy, pri ktorých sa spolu určite opäť zabavíme. Tešíme sa na spoločné stretnutie v príjemnom prostredí útulného knižničného zákutia, v ktorom radi privítame aj nových členov.