Spišské kultúrne centrum a knižnica, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, vás srdečne pozýva na besedu s „kráľovnou“ slovenských historických romancí – Janou Pronskou. Literárny podvečer sa uskutoční 13. októbra 2022 o 16:30 v knižnici na Letnej 28.

Autorka je jednou z troch najobľúbenejších u čitateliek našej knižnice. Jana Pronská nás svojimi príbehmi vovádza do dávnych dôb, na rôzne miesta Slovenska. A takto brilantne sa to nedarí hocikomu. Prezradíme, že autorka sa narodila v našom kraji – v Gelnici, miluje romantické príbehy a stredovek. Napísala viacero bestsellerov, ako Diablova zajatkyňa. Čierna vdova, Právo na lásku, Viazaný prísahou, Dve mince nádeje…

Projekt cyklu pravidelných autorských stretnutí s názvom „Kde končí kniha, tam začína literárny večer“ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom projektu.