Decembrová Záhrada kníh privítala naše čitateľky vo vianočne vyzdobených priestoroch Spišského kultúrneho centra a knižnice, kultúrneho zariadenia Košického samosprávneho kraja.

Toto chladné zimné počasie je ako stvorené na posedenie pri teplej káve alebo čaji s knihou v ruke, preto sme našim čitateľkám ponúkli zaujímavé knihy na spríjemnenie si Vianoc a informovali sme ich aj o novinkách z oblasti beletrie. Porozprávali sme sa o literárnych žánroch, ktoré čítajú najradšej. Niektoré obľubujú detektívne romány, iné preferujú romantickú literatúru alebo spoločenské romány. Milí čitatelia, v našej Záhrade kníh sa budeme raz mesačne stretávať aj v novom roku 2024. Do najbližšieho stretnutia 12. januára 2024 vám prajeme krásne a zasnežené vianočné sviatky a veľa pekných chvíľ so zaujímavými knihami z našej knižnice.

Fotogaléria: