ZÁHRADA KNÍH bola pre našich čitateľov otvorená aj počas prázdnin.

V piatok 18. 8. 2023 sme privítali naše milé čitateľky v priestoroch Spišského kultúrneho centra a knižnice, kultúrneho zariadenia Košického samosprávneho kraja. Keďže sa v našej spoločnosti cítia dobre, čo nás veľmi teší, prišli niektoré medzi nás „do záhrady“ už druhýkrát. Posedeli si pri káve a bylinkovom čaji a strávili príjemné chvíle rozhovormi o knihách a o živote. Čitateľky si vymenili tipy na zaujímavé knihy a podelili sa o emócie z prečítanej literatúry.
Nás knihovníkov potešilo aj to, že cestu do knižnice si našli aj návštevníci nášho mesta zo zahraničia. Vysvetlili sme im, aký je zámer našej Záhrady kníh a prezreli si priestory knižnice. Zaujímalo ich, akí sú u nás najčítanejší autori detektívnych románov a trilerov a takisto cudzojazyčná literatúra.
Naši čitatelia odchádzali zo stretnutia opäť nadšení z bohatej ponuky beletrie a zoznamom kníh, ktoré ich na odporúčanie knihovníčky zaujali.
Milí čitatelia, pozývame vás na septembrové posedenie pri novinkách beletrie, ktoré sa uskutoční v piatok 8. septembra 2023 v čase od 10:00 do 16:00 v priestoroch knižnice. Ste srdečne vítaní.

 

Fotogaléria: