Z májovej Záhrady kníh v piatok 12. mája 2023 sa opäť ozývali rozhovory a smiech našich milých čitateľov, ktorí sa navzájom a spolu s knihovníčkou v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, pri káve a čaji porozprávali o literatúre, ktorú čítajú a tiež o knižných novinkách.

Atmosféra bola výborná, naši čitatelia si navzájom odporúčali knihy, ktoré sa im páčia. Tešíme sa, že prostredníctvom stretnutí v Záhrade kníh si naši návštevníci nachádzajú spriaznené „knihomoľské duše“ a vznikajú tu nové priateľstvá. Všetkých, ktorí sa radi porozprávajú o prečítaných románoch, no nemajú s kým, pozývame na najbližšie stretnutie 23. 6. 2023 v čase 10:00 – 16:00 hod.