Po roku v našom „Knižnom klube beletrie“ vládla opäť slávnostná atmosféra. Presne pred doma rokmi v júni sme sa stretli po prvýkrát. Odvtedy, ani nevieme ako, nám ubehli dva roky a naša klubová bilancia je viac ako priaznivá.

Každú poslednú stredu v mesiaci sa pravidelne stretávame pri knihách, naše klubové rady sa rozšírili o nové členky, prečítali sme množstvo kníh, spolu sme na autorských besedách privítali viaceré slovenské autorky, ktorých knihy boli témou našich stretnutí. S hrdosťou môžeme teda povedať, že po dvoch rokoch sa z nás už stala čitateľská rodina.
Ani na tomto slávnostnom stretnutí klubu však nechýbali dobré knihy, tentokrát od autora krimi príbehov, ktorý k nám v septembri zavíta na ďalšiu z autorských besied, Petra Šlosera. Je autorom bestsellerov ako Polícia v rukách mafie, Spolok Judášov, Policajná chobotnica či Mafiánska poprava. Na stretnutie s vašim obľúbeným autorom, bývalým policajtom a spoluzakladateľom NAKA, sa môžete tešiť 21. septembra o 16:30 v knižnici na Letnej 28.
Milý knižný klub, zaželajme si spoločne do ďalších rokov veľa vášnivých členov, mnoho dobrých prečítaných kníh, inšpiratívnych rozhovorov a naďalej priateľskú atmosféru, na ktorú sa vždy poslednú stredu v mesiaci tešíme. Všetkých, ktorí sa chcú pripojiť k našej klubovej rodine, radi medzi sebou privítame.

 

Fotogaléria: