V marci sme sa opäť stretli v našom Klube beletrie Spišského kultúrneho centra a knižnice, kultúrneho zariadenia Košického samosprávneho kraja.

Zhovárali sme sa aj o prečítaných knihách slovenskej autorky Ivany Ondriovej, ktorú privítame 30. marca o 16:30 hodine u nás v knižnici v rámci cyklu autorských besied Kde končí kniha, tam začína literárny večer.
Ďalšia spisovateľka, Denisa Fulmeková, na ktorú sa taktiež tešíme, príde k nám 18. apríla 2023. Narodila sa a žije v BA. Vyštudovala žurnalistiku na FF UK v BA. Publikovala v rôznych časopisoch napr. Emma, Miau, Sme, Slovenské pohľady, Romboid a iných. Je autorkou mnohých fejtónov, zbierky poézie Som takmer preč, románov pre ženy s témou materstva a priateľstva žien. Napísala 2 knihy o mágii a oslavných rituáloch Magická sila bylín a Magická sila sviatkov. Denisa Fulmeková je finalistkou literárnej ceny Anasoft litera v r. 2017 za knihu Konvália: Zakázaná láska Rudolfa Dilonga. S literárnym dielom Doktor Mráz sa dostala do finálovej päťky Anasoft litera v r. 2019.
Srdečne vás pozývame prežiť príjemne strávené chvíle v spoločnosti slovenských autoriek románov.

 

Fotogaléria: