Mám na to!
Dňa 11. mája 2026 sa v Spišskom kultúrnom centre a knižnici, kultúrnom zariadení Košického samosprávneho kraja, uskutočnilo ďalšie podujatie z obľúbeného cyklu Čarovný svet rozprávok. Májové stretnutie sa nieslo v duchu hesla „Mám na to!“ a prinieslo dôležité posolstvo o jedinečnosti každého človeka a objavovaní vlastných talentov. Hlavným sprievodcom podujatia bol leňochod Leňo, ktorý deti zaviedol do rozprávkovej džungle plnej veselých hier a výziev. Počas tvorivej dielne si deti vytvorili z papiera vlastného leňochoda. Tešíme sa na ďalšie stretnutie!
Organizátor: Spišské kultúrne centrum a knižnica, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja.
Fotogaléria:

